کتاب دورنمای کاسل راک

اثر آلیس مونرو از انتشارات افراز - مترجم: زهرا نی چین-نوبل ادبیات

یک مجموعه جدید قدرتمند از یکی از نویسندگان محبوب، تحسین و احترام ما.

در آثاری که شخصیتی بیش از آنچه که پیش از آن نوشته شده است، آلیس مونرو داستان تاریخی خانواده خود را به داستان زیبایی تصور می کند. پسر جوان به قلعه راک ادینبورگ منتقل می شود، جایی که پدرش به او اطمینان می دهد که در یک روز روشن، می تواند آمریکا را ببیند، و نگاهی به رویای پدرش می کشد. در داستانهایی که دنبال می کنند، به عنوان رویا یک واقعیت می شود، دو خواهر در انواع مختلف شور و شوق سفر طولانی به دنیای جدید تجربه می کنند؛ یک کودک از دست رفته و جادویی دوباره در سفر از خانه ایالت ایلینوی به مرز کانادا می آید.

داستان های دیگر در قلمرو مونرو، شهرها و حومه ها در اطراف دریاچه هورون، که در آن گذشته از طریق کنونی نشان می دهد مانند آثار یخچال در چشم انداز و احساسات قوی، فقط در زیر سطح از رفت و آمد عادی. اول عشق گل در درخت سیب، در حالی که احساسات قوی تر خود را در انبار ارائه. یک دختر که به عنوان کمک تابستانی استخدام شده است، و در مورد "مکان" خود را در مورد جهان جادویی ناخوشایندی که او به آن می آید، ناراحت است، از طریق هدیه ای که از سوی کارفرمای خویش برگردانده می شود. یک پدر که انتظارات اولیه از موفقیت در زمینه روباه شدن را تجربه کرده است، راحتی عجیب و غریب در یک کار شبانه روزانه در ریخته گری آهن پیدا می کند. دختر باهوش به کالج و ازدواج فرار می کند.

تحریک، جذب، سکسی و غیر منتظره - این داستان ها عمق و غنای تجربه را نشان می دهد. نمایش از قلعه راک یک دستاورد درخشان از یکی از بهترین نویسندگان زمان ما است.


خرید کتاب دورنمای کاسل راک
جستجوی کتاب دورنمای کاسل راک در گودریدز

معرفی کتاب دورنمای کاسل راک از نگاه کاربران
من سالها از آلیس مونرو خواسته ام، بنابراین واقعا خوشحالم که در این کتاب در کتابخانه افتادم. من فقط آن را شروع کردم، اما ساختار واقعا متفاوت است و سپس نوشته های معمول او. او باور نکردنی در تبدیل آنچه که به نظر می رسد یک سناریوی معمولی بر سر آن است. او تاریک است و صادقانه و شگفت انگیز است. این احساس وجود دارد که به طور مداوم در عمق کشیده شده است، او به شما اجازه می دهد تا به حرکت در آمده و سپس می کشد، و سپس تکرار می کند. من این کتاب را به پایان رسانده ام، کتابخانه آن را به عقب بازگرداند. من باید بگویم این یکی از کتابهای مورد علاقه من نبود، اما به من یادآوری کرد که چقدر دوست دارم که او از زبان استفاده کند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** (مشاهده اسپویلر) [Betties کتاب (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
آلیس مونرو به تنهایی من را از ترس غیر منطقی من از داستان کوتاه درمان می کند. نوشتن او شگفت انگیز است، شخصیت هایش قابل مقایسه است و قطعه هایش خیلی زرق و برق دار است که واقعا فقط به عنوان داستان کوتاه شناخته می شوند. من به نوشتنش احترام می گذارم نمایش از قلعه راک متفاوت است که در آن خاطرات خانواده، به جای مجموعه ای از داستان کوتاه است. او همچنین بسیار شخصی تر است؛ مونرو نه تنها ریشه هایش را خالی می کند، بلکه دوران کودکی خود را برای یک کتاب استفاده می کند. این بدان معنا نیست که نوشتن او همواره شخصی بوده است، اما متفاوت است وقتی که راوی اول شخص در واقع، به وضوح نویسنده است. مونرو چندین قسمت از تاریخ اسکاتلند قرن هجدهم را می گذراند و با گذراندن سن خود و علاقه مند شدن به پدرانش، به شدت علاقه مند است. در حالی که قسمت های بعد خاطرات واقعی هستند، آنهایی که در بخش اول کتاب هستند بیشتر بر اساس نامه یا چندین یادداشت خاطرات، با زمان وقوع حوادث واقعی پر از داستان می شوند. و از آنجا که آلیس مونرو نویسندهی درخشان است، حسابهای نیمه تصور آن قویترین هستند. چیزی است فوق العاده در مورد چند اندیشه که ما در یک سفر دریایی بزرگ مادربزرگ به دست می آوریم لمس است، به این معنی که او هرگز خانه خود را دوباره نمی بیند و حساب سرانجام و بدون احساس مرگ او. من واقعا به این افراد متصل شدم، خیلی زیاد که اخبار مربوط به مرگ آنها، که اخبار خبری در همه آنها، واقعا عصبی است. همچنین، مونرو موفق به ارائه افکار خود در مورد آنچه زندگی برای زنان شبیه بود، می شود. او نمی گوید، اما چند خط که ما می توانیم بسیار قدرتمند است. تولد، گرسنگی، شوهران از دست رفته، کودکان مرده صرفا در نیمی از احکام ثبت شده یا لمس شده اند، اما آنها زندگی خود را دارند. برای من، قسمت اول کتاب، کشش بسیار قویتری نسبت به دومی داشت. شاید من فقط ناشناخته را به تازه تر و قابل اطمینان تر ترجیح می دهم. شاید من فقط داستان منحصر به فرد داستان تخیلی را ترجیح می دهم. یا شاید من فقط از شیار خارج شدم، وقتی مجبور بودم کتاب را بارها و بارها قرار دهم. هنوز هم یک کتاب عالی است و من به اندازه کافی اعتماد به نفس آلیس مونرو را ندارم. فکر میکنم ایو خودم رو کاملا روشن ساخت ...

مشاهده لینک اصلی
من ممکن است اشتباه کنم، اما من معتقد هستم که واقعیتی است که تاریخ محلی و خانوادگی فقط مربوط به خانواده یا محل، و یا محقق بی روح است که برای حقایق حفر می کند. این مسئله برای اولین و آخرین داستان در این مجموعه بود. راویان چندگانه توصیف چیزی است که ظاهرا یک داستان تخیلی از مهاجرت اجداد مونروس از اسکاتلند به شمال امریکا اغلب ناخوشایند و گیج کننده است. توصیف جغرافیایی و زمین شناسی مکان ها و چیزها به من هدر رفت - من فکر کردم این اندازه گیری کتاب تا @ View از قلعه راک @ پرتاب در اوج قابل توجهی در میان توصیف. سپس آن را همانطور که موتور گرفت و کتاب من را به نمایشنامه خانوادگیWorking برای زندگی @ (که در آن مونرو می گوید از پدر و مادر خود را در اوایل ازدواج)، @ پدران @ (که در آن سه پدر (دو کوچک - شهر، و یک شهر نمایش داده می شود)، @ Leying Under the tree tree @ (ممکن است مورد علاقه من از کتاب، عاشقانه در نویسندگان سالهای نوجوانی باشد)،Hired Girl @ (که تابستان او را به عنوان بنده برای یک خانواده ثروتمند) و @ Ticket @ (یک داستان که می تواند به صورت متناوب تحت عنوان «اضافه کردن به اولین ازدواجش» نامیده شود). @ Home @ bad not bad، اما بدون قدرت داستان های فوق الذکر. بنابراین شش نفر از یازده داستان ارزش خواندن داشتند، بیش از نیمی از آنها، اما بزرگ نبودند. غریزه من، که توسط باشگاه کتاب جونز قهوه ای که در آن دیدار از View of Castle Rock در این روز صبح مورد بحث قرار گرفت، توافق شده است که کارهای قبلی مونورس ممکن است ارزش خواندن داشته باشد تا حس کامل او را به عنوان یک نویسنده بداند. دیر یا زود، Ill احتمالا در نهایت این کار را انجام می دهد.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا خوشحالم که این مورد را اجباری خوانده ام. هرچند من هرگز کتاب خودم را اینگونه نخواهم گذاشت، خوشحالم که این را به مجموعه من اضافه کردم. از آنجا که این کتاب مجموعه ای از داستان های کوتاه است، من می توانم یک داستان را در یک زمان بخوانم، که این را یک صفحه ی واقعی صفحه می سازد. یک داستان به یک سواری اتوبوس به مدرسه رسید، به طوری که آسان شدن ترکیب خواندن با مسافرت، برای اولین بار خواندن از طریق آن سریع ساخته شد. قسمت 1 برای من کمی مبارزه بود، اما من می توانم از راه آلیس نوشته ام راضی باشد. تصاویر فوق العاده دقیق و خلاقانه در سر من ایجاد شده است. قسمت 2، دیدگاه واقع گرایانه ای در مورد چیزها برای من ایجاد کرد. جذاب و جذاب. قسمت 3 قطعا مورد علاقه من بود. من دوست داشتم همانطور که نوشته شده بود و همینطور باعث شد که احساس خوبی هم داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک