کتاب قهرمان عصر ما

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - مترجم: خجسته کیهان-نوبل ادبیات

ماریو بارگاس یوسا با هر رمانش خواننده را شگفت زده می کند.او در این اثر ،دو روایت موازی را به پیش می برد که اگر چه در پایان به هم می رسند اما هر یک از سویه ی اجتماعی خاصی برخوردار است.حوادث رمان در جامعه معاصر پرو رخ می دهدو همه چیز با نامه های افراد مشکوک شروع می شود که قصد باج خواهی از صاحب یک شرکت ترابری را دارند...به نظر می رسد یوسا در این رمان بیش از همیشه در صدد ساده گویی و واقع نمایی بوده است.


خرید کتاب قهرمان عصر ما
جستجوی کتاب قهرمان عصر ما در گودریدز

معرفی کتاب قهرمان عصر ما از نگاه کاربران
من تحت فشار بودم، این چیزی نیست که Telenovela از برنده جایزه نوبل انتظار دارد. به نظر من این قهرمان باهوش، وارگاس لوساس است که تلاش می کند شخصیت های متعددی را از رمان های دیگر متحد کند تا مردم فکر کنند او یک داستان نویسان درخشان است. رمان خودم بد نبود، اما آن را درخشان نبود.همچنین به عنوان مضمون تلنکوولا مکزیکی (که به طرز وحشیانه ای است؛ زیرا وارگاس لواسا آنها را به جایی از کتاب می اندازد)، یکی از داستان ها با یک طرح سیندرلی آغاز می شود، و دیگری با طرح جامعی از اخاذی . استراتژی برای حفظ مخاطبان علاقه مند است که این قطعه ها را در قسمت های فصل / فصل ها بکشاند و چند نکته کوچک را برای شخصیت های ثانویه (که ممکن است یا نتواند حل شود، غیرممکن می شود)، اضافه کند تا داستان واقعی، برخی از روسپی ها و عجیب ترین صحنه جنس همیشه اضافه کردن گفتگو هایی که خود به خود به فلاش بک آپ رفته و شما معادل پرو را از یک تلفن همراه telenovela مکزیکی، به خوبی ساخته شده برای مخاطبان که در حال تلاش برای سرگرمی و هیچ چیز دیگری. برای امتیاز های جایزه، زشت ترین اسپانیایی را که می توانید با کلمات قسم خورده اضافه کنید (برای ارزش شوک، می بینید، این کلمات به وضوح جزئی از لغت Vargas Llosas است ...) نقل مکان های فرهنگ پاپ اشتباه است که فقط یک مرد سفید پوست تربیت می شود و برخی از زبان محلی، Che guá را از دست دادند. همه اینها، من دوست نداشتم. حالا رمان به دو داستان تقسیم می شود که در بعضی نقاط به طور مبهم می آیند. اولین داستان در مورد Felocito Yanaquà ©، مالک یک شرکت حمل و نقل معتدل است که توسط یک نامه ناشناس با عنکبوت امضا شده است. دیگر، در مورد Rigoberto، دوست یک تاجر ثروتمند است که به دنبال انتقام دو فرزند ناسپاس و وحشتناک (در اینجا وارد مرد ثروتمند ثروتمند). دیگر، در مورد Fonchito، پسر Rigobertos، که به نظر می رسد یا به حال چشم انداز و یا اتفاق می افتد به دنبال یک مرد پر جنب و جوش در پرو. دیگر، در مورد Lituma، یک افسر پلیس است که کمک می کند Felocito مبارزه با مافیای، که به زادگاه خود می رود. من گفتم که به دو داستان تقسیم شده بود، درست است؟ خوب، Vargas Llosa هم انجام داد، اما این درست در اینجا واقعیت چیزهاست. قطعه های Fonchito و Lituma غیر ضروری و SPOILER !!!!! آرنت حل شد پایان اسپویلر. آنچه که من بیشتر دوست داشتم موضوع رمان بود. افتخار، عدالت، وفاداری و یکپارچگی و عزت نفس و عزت نفس بالا بردن کوچکترین دنیای جهان. FelÃcito Yanaquà © بدون شک یکی از صحیح ترین مردان در شهر خود است، ایستادن به افرادی که او را اشتباه، مواجه و برخورد با پیامدهای بدون اجازه آنها بیش از او راه رفتن. به همین ترتیب، Rigoberto خود را در برابر کسانی که دو بد بد است که می خواهند آنچه را که قانونی خودشان است تنها پدر خود hadnt ازدواج کرده خود را ازدواج کرد، با Rigoberto به عنوان شاهد خود. او با تاخیر در سفر خود به اروپا مواجه است (هی، هرچه انگیزه شما، درست است؟) و بازنشستگی او در جلسات با وکلای، و تهدید واقعی، بدون اجازه دادن به friend.finishing قهرمان Discreet تجربه خسته کننده بود، که گاهی اوقات سرگرم کننده است. متوسط، ارزش سه ستاره من دادن آن. من نمیخواهم دیگر کارهای وارگاس لوسا را ​​بخوانم، اما او زیر نویل او نوبل بود، پس چه می دانم.

مشاهده لینک اصلی
این نویسنده دارای یک ویژگی است که همه کاره است. وقتی یک کتاب را از او می گیرم، می دانم که این کتاب به خوبی نوشته شده است، اما من هرگز نمی دانم که چه چیزی در انتظار من است، چرا که همه آنها بسیار متفاوت هستند، چه در اندازه، در تم ها و چه در سبک (کمی). بین داستان های عاشقانه، مسائل سیاسی، مسائل اجتماعی، ماجراهای و حتی شبه پلیس، همیشه با تمرکز بر شخصیت هایی که به خوبی مشخص شده اند، ما همه چیز را داریم. در این کتاب ما ورگاس لوسا را ​​داستان نویسان بزرگ، کسانی که با طرح زندگی می کنند و ما را ترک نمی کنند و یا اجازه نمی دهیم و به برخی از تم های آنها نزدیک می شویم، پشت می گذاریم. این Vargas Llosa مورد علاقه من است.

مشاهده لینک اصلی
من از هیچ نویسنده زندگی دیگری در تکنیک، خلق و خوی، تنظیم، موضوع و سبک متنوعی از ماریو وارگاس لووسا نمی دانم. تراژدی، کمدی و درام سیاسی سه حالت است. هائیتی، تاهیتی، فرانسه، کوبا، ایرلند و جنوب اقیانوس آرام، برخی از مناطق او پوشش داده شده، و او را به عنوان نماینده ادبی جهانی شدن است. اما او در میهن خود، پرو، با زمان قهرمان، شروع به کار کرد و تا به حال بارها به 79 بار بازگشته است، او دوباره از این سرزمین آشنا نوشت، در حالی که ترکیبی کامل از تاریکی و کمدی، خشونت و عشق مانند خلاصه ای ملموس از خروجی آن. او از روایت سنتی، تقریبا عامیانه از طریق مدرنیزم و پست مدرنیسم به راحتی حرکت می کند و در طول این یک کار دوباره حرکت می کند. این بزرگترین رمانهای او نیست (خانه سبز، مکالمه در کلیسای جامع و جنگ پایان جهان ممکن است برای این افتخار رقابت کند، گرچه من مخصوصا از جشن بز استفاده کردم) اما یادآور لذت بخش فقط چگونگی مهارت و دغدغه او می تواند باشد. در اینجا قطعاتی از این قبیل هستند که مانند آزمون ها به فریبندگی هستند: به عنوان مثال یک صحنه جنس است که برای قیمت یک مثل دو است (آن را بخوانید و دریابید که «من نمیتوانم از بین ببرم» یک اسپویلر) به طور مشابه، قسمت هایی وجود دارد که دو مکالمه به یک دنباله با اثر کمیک و دراماتیک ترکیب می شوند. در حالی که برخی از این حوادث مانند نظرات مربوط به پوچ بودن رفتار انسان است، دیگران منعکس و عمیقا تحت تأثیر قرار می گیرند و وارگاس لووسا از تمایل به تحقق بخشیدن به سیستم های سیاسی و اقتصادی غافلگیر می شود، حتی زمانی که آن را با دست کم انجام می شود، همانطور که اینجا. ثروت اثر بخشی ناشی از مخلوط کردن این خلقت به وحدت است. وقتی کسی تصمیم به خواندن یک نویسنده از این سطح مهارت ادبی و خرد انسان می کند، واقعا اشتباه می شود. همانطور که در ترجمه می گوید، نمی توان گفت که حتی یکی از بهترین ها در این زمینه است: ادیت گروسمن. اغلب عباراتی وجود دارد که یک تصور در اسپانیایی به طور همگانی اجرا می شود، هرچند که به نظر می رسد که کمی غیر طبیعی و غیرمعمول به زبان انگلیسی است. این به ویژه در برخی از قسمت های گفت و گو به کار می رود. اما این باعث نمی شود که فردی از دست یک استاد بیاموزد که نیازی به فشار برای اثر ندارد زیرا تمرین طولانی باعث می شود که آن به آرامی، آرام و گرم بماند.

مشاهده لینک اصلی
میخائیل باختین، نظریه پرداز ادبی روسیه، معتقد بود که این رمان یک نمایشگاه عرفانی است و همچنین معتقد بود که نویسندگان بزرگ مانند دودستوفسکی قادر به چیزی به نام polyphony @ بودند که در اثر آثار نویسندگان نمایشگاهی از بسیاری از صداها بود. من اعتقاد دارم، بعد از خواندن قهرمان باهوش، که بختین نیز کار ماریو وارگاس للاست را به خوبی جلب کرده است. من قبل از خواندن این رمان با برنده جایزه نوبل آشنا نبودم و در ابتدا از این رمان بسیار ناراحت شدم چون متوجه شدم که چند کاراکتر در رمان در آثار قبلی Llosas ظاهر شده و احساس کردم او شخصیت های معرفی شده را نشان می دهد در رسانه ها res @ و فرض داشت که من به عنوان یک خواننده داستان های پشت خود را می دانم. اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که همیشه بختین سعی داشت ارتباط برقرار کند این است که اغلب اوقات ما در میان داستان ها می افتیم و باید با هم هماهنگ شویم. این، در واقع، منجر به یکی دیگر از دستگاه های لئوآلیستی لئوآلیس می شود - درهم آمیختن چند قطار تفکر به یک فصل. در یک لحظه شخصیت تنها با شخصیت دیگری ارتباط برقرار می کند تا دو یا سه موضوع داستان دیگر در آن زمان در روایت بافته شود. ابتدا آن را خاموش کنید تا زمانی که به یاد بیاورید که بشریت به صورت خطی فکر نمی کند و اغلب در هنگام تعامل با دیگران، شروع به سرگردان می کند و فکر می کند که مماس ها، گاهی اوقات به طور قطعی به قطب تفکر مربوط می شود . این یکی از رمانهای بسیار تحسین انگیز من است که در برخی مواقع خوانده ام. من اعتقاد ندارم که به دلایل ذکر شده در بالا ذکر شده است، هرچند فنجان چای، اما من آن را کار قابل توجهی یافتم. ¡Che guá!

مشاهده لینک اصلی
او © احتیاط ROE می تواند به عنوان یک رمان معمولی اثر بارگاس یوسا واجد شرایط، بنابراین شما gustará اگر شما تمایل به دوست دارم کتاب و detestarás اگر نویسنده دارد هرگز agrado.A خود را به من من با شکل گرفتن روایت به عنوان مال شما، بنابراین ساخت ادبیات معلم، شما مشخص داستان با صبر و حوصله، به آرامی، و به شما در خیابان های پیورا یا دست ندهید Lima بودند و یا احساس گرما، سر و صدا من دوست دارم آن دیالوگ به عنوان تغییر از صدای رفتن به صدا، پر از کلمات پرو من نمی دانم و در پایان من تقریبا pegando.Me فقط دوست دارم شخصیت های خود را، ساده، authenti © nticos، چسب به زمین های خود را، این جهان شخصی است که باعث می شود آنها در آن لحظه دقیق باشند. شخصیت هایی که می توانند همدردی یا همبستگی را به وجود آورند، برخی از دخالت های عاطفی در آنچه که خوانده می شود. به همین دلیل من هم دوست داشتم به دیدار آشنایان قدیمی به عنوان گروهبان Lituma یا ریگوبرتو، به سفر، با حذف آنها نه بیشتر،La خانه سبز @ O @The Chunga .این داستان، بیشتر شبیه دو داستان در گفت متناوب فصل است که فقط می آیند برای یک لحظه به مالش، به علاوه برخی از فتنه برای بلند کردن اشتیاق برای خوبی به صفحه بعدی حرکت می کند و ببینید که چگونه آن را resolverá یا نه همه ظروف سرباز یا مسافر زده شده توسط autor.No می گویند آن است بهترین رمان بارگاس یوسا و یا به خصوص در کل کار نویسنده خوب است اما ارزش خواندن با ánimo به چیزی شناخته شده و آنچه شما احساس راحتی، به طوری که لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قهرمان عصر ما